Güvenilir

Samsung Brifing (Güncellendi)

roryaptoid
5.64MB
Mağazadan İndirilenler 5k - 25k
Sürüm 2.8.2 1 yıl önce

Samsung Brifing (Güncellendi) açıklaması

Flipboard, Samsung kullanıcıları için Brifing'i oluşturdu. Brifing, senin için en önemli şeyleri parmak ucuna kadar getirir. Ana Ekranı sola kaydırarak en güncel haberlere ve popüler konulara hızlıca erişim sağlayabilirsin. Günlük hava tahminini seç, en son moda stillerine göz at veya sonraki seyahat yerini planla. Yoldaysan veya beş dakikalığına sıra bekliyorsan, Samsung Brifing senin için en önemli şeylerin özetini sana hoş bir tasarımla sunar. Brifingi hemen güncellemek için bu indirme bağlantısını kullan.

Sana göre değilse, Brifingi devre dışı bırakmak için zoom özelliğini kullanarak ana ekranı uzaklaştır ve Brifingi bulmak için kaydır. En üstte yer alan kutudan işareti kaldır ve ana ekranına dönmek için tekrar dokun. Soruların veya yardıma ihtiyacın varsa lütfen support@flipboard.com adresine eposta gönder.

Haberleri kaydetmek veya paylaşmak istiyorsan daha fazla kişiselleştirilmiş bir okuma deneyimi için Flipboard'u indir. http://flip.it/jOwIe</br></br></br></br>

Daha fazla göster

Samsung Brifing (Güncellendi) için Mağaza Kullanıcı Derecelendirmeleri

4
3
5
2
4
0
3
0
2
1
1
0

Samsung Brifing (Güncellendi) üzerine Mağaza İncelemeleri

Dil
Samsung Brifing (Güncellendi) hakkında hiçbir inceleme yok; ilk siz yazın!
İyi Uygulama Garantili!

İyi Uygulama Garantili!

Bu uygulama virüs, kötü amaçlı yazılım ve diğer kötü niyetli saldırılara karşı güvenlik testinden geçti ve herhangi bir tehdit içermez.

roryaptoid mağaza avatarı
roryaptoid Mağaza 416 79.16k

APK hakkında Samsung Brifing (Güncellendi) bilgi

APK Sürüm 2.8.2
Uyumluluk Android 4.4+ (KitKat)
Geliştirici Flipboard


İndirme: Samsung Brifing (Güncellendi) APK
İndir